Reparator Accumulatorum 2-32S 15A 20A 25A Aequator Automaticus Accumulatorum Lithii HTB-J32S25A
Detalia Producti
Etiquettae Productarum
Specificationes
Specificationes Aequalisatoris Accumulatoris Lithii Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informationes de Producto
Nomen Marcae: HeltecBMS
Origo: Sina continentalis
Certificatio: DEEE
Garantia: Tres menses
Quantitas minima (MOQ): 1 pes
Typus Batteriae: Lithium ternarium, Lithium ferrophosphas, Titanium cobaltum lithium
Tensio nominalis: DC12V
Spatium reparationis: 2-24S/2-32S
Currens aequilibrii: 15A/20A/25A
Magnitudo: 360*290*170MM
Customizatio
  • Insigne personalizatum
  • Involucrum ad mensuram aptatum
  • Adaptatio graphica
Sarcina
1. Reparator altilium *1 set.
2. Saccus antistaticus, spongia antistatica et involucrum corrugatum.
Emptionis Singula
  • Missio a:
    1. Societas/Officina in Sinis
    2. Horrea in Civitatibus Foederatis Americae/Polonia/Russia/Brasilia
    Contacta Nosad descriptiones vecturae tractandas
  • Solutio: 100% TT commendatur.
  • Reditus et Restitutiones: Reditus et restitutiones idoneus
Proprietates
  • Tensio aestimata: DC12V
  • Spatium reparationis: 2-32S
  • Aequilibrium fluxus electrici: 15A/20A/25A (accommodabilis)
Principium Operandi
① Aequatio Manualis
② Aequatio Automatica
③ Aequatio Impletionis
Parametri constituendi aequationem oneris sunt qui sequuntur:
Parametri aequilibrii lithii ferrophosphatis:
Praesidium contra nimium tensionis monomeri: 3.650V; Recuperatio nimii tensionis monomeri: 3.650V; Tensio aequalizationis coactae: 3.650V.
Tensio initialis aequationis ad infimum valorem tensionis chordae = V constituitur, differentia tensionis monomeri aequationis: 0.005V, et proportio currentis aequationis: 5%~100%.
Parametri aequationis onerationis lithii ternarii:
Praesidium contra nimium tensionis monomeri: 4.250V; Recuperatio contra nimium tensionis monomeri: 4.200V; Tensio aequalizationis coactae: 4.250V.
Tensio initialis aequationis: 4.000V; Differentia tensionis monomeri aequationis: 0.005V; Ratio currentis aequationis: 5%~100%
Cum aequatio onerationis fit, "polus negativus accumulatoris" in parte anteriori machinae polo negativo generali fasciculi accumulatoris coniungendus est, polus negativus oneratoris "polo negativo onerationis" in parte anteriori machinae coniungendus est, et polus positivus oneratoris polo positivo accumulatoris coniungendus est. Antequam in statum aequilibratum ingrediatur, cursus onerationis 25A non excedere debet, cursus onerationis 5A non excedere cum initium aequilibratum attingit (lithium ferrophosphas 3.450V / lithium ternarium 4.00V), et effectus aequilibrii currentis parvi melior erit.
Machina-aequatrix-pilae-libratoria-pilae (7)
Machina-aequatrix-pilae-libratoria-pilae (6)
Selectio Exemplaris
Index Technicus Exemplar Producti
Modellum HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Fila Batteriarum Applicabilia 2-24S 2-32S
Typus Batteriae Applicabilis LFP/NCM/LTO
Maxima Currens Aequilibrans 25A 15A 20A 25A
Parametri aequilibrii lithii ferro phosphatis Praesidium contra nimium tensionis monomeri: 3.65V
Recuperatio tensionis excessivae monomeri: 3.65V
Tensio aequalizationis coactae: 3.65V
Differentia tensionis monomeri aequationis: 0.005V
Proportio currentis aequalizationis: 5%~100%
Parametri aequilibrii lithii ternarii Praesidium contra nimium tensionem monomericam: 4.25V
Recuperatio tensionis excessivae monomeri: 4.2V
Tensio aequalizationis coactae: 4.25V
Tensio initialis aequationis: 4V
Ratio aequationis currentis: 5%~100%
Magnitudo (cm) 36*29*17
Pondus (kg) 6.5 9.5
Nota
② Dum aequatio onerationis fit, "polus negativus accumulatoris" in parte anteriori machinae polo negativo totius fasciculi accumulatoris coniungendus est, polus negativus oneratoris "polo negativo onerationis" in parte anteriori machinae coniungendus est, et polus positivus oneratoris polo positivo accumulatoris coniungendus est. Cursus onerationis 25A non excedere debet antequam ad statum aequilibrii perveniatur, et cursus onerationis 5A non excedere debet cum ad aequilibrium pervenitur (lithium ferrophosphas 3.45V / lithium ternarium 4V). Effectus aequilibrii currentis parvi melior erit.
③ Fontis potentiae optio
  • Usus Systematis 0-120V (usque ad 24S); Usus Systematis 0-135V (usque ad 32S).
  • Fons electricus monophasicus 220V.